قوانین ثبت‌نام

-اولويت شرکت در دوره با كساني است كه زودتر اقدام به ثبت نام نموده باشند.
– نام و نام‌خانوادگي و مشخصات تماس خود را به دقت در فرم ثبت‌نام تکمیل نمائید.
– در کلاس هایی که به صورت حضوری برگزار میشوند، براي هر دو نفر شركت كننده، يك كامپيوتر مهیا شده است لذا در صورتي كه مايل به آوردن لپ‌ تاپ هستيد در فرم اینترنتی ثبت‌نام ذكر كنيد.

تشکیل کلاس ها منوط به احراز حد نصاب کلاس می‌باشد.

لازم به ذکر است ثبت نام نهایی منوط به پرداخت کامل شهریه دوره می‌باشد.

– در صورتی که متقاضی نیاز به فاکتور برای ارائه به سازمانی دارد می بایست از طرف سازمان مربوطه معرفی نامه رسمی به آموزشگاه ارائه شود. بدیهی است در غیر این صورت صدور فاکتور برای دانشپذیر امکان پذیر نمی باشد.
-کلیه اطلاع رسانی دوره ها از طریق کانال تلگرام و یا ایمیل اعلام می گردد لذا در هنگام ثبت نام از صحت اطلاعات وارده اطمینان حاصل نمایید. توصیه اکید می گردد شماره همراه ۰۹۰۳۵۹۰۶۹۳۹ را جهت اطلاع رسانی زمان دقیق شروع دوره و هر گونه تغییر برنامه دوره ها، در مخاطبین تلفن همراه خود ذخیره نمایید تا امکان اطلاع رسانی از طریق تلگرام فراهم گردد.

* تذکر مهم : در صورت عدم ذخیره شماره همراه ذکر شده در گوشی موبایلتان امکان دارد اطلاع رسانی های آموزشگاه را دریافت نکنید.

ـ حضور در دوره

– به منظور تشکیل کلاس جبرانی درصورت عدم تفاهم شرکت کنندگان دوره، موسسه در تعیین روز و ساعت کلاس جبرانی بر اساس شرایط استاد درس مربوطه کاملا مختار خواهد بود .
– طبق سنوات گذشته در صورت امکان و صلاح دید آموزشگاه تنها فیلم جلسات آموزش دوره های مقدماتی این مرکز در اختیار شرکت کنندگان دوره قرار می گیرد، با وجود این، ثبت نام کنندگان عزیز باید توجه داشته باشند که ثبت نام در دوره ها و کارگاه های این مرکز صرفا برای حضور در کلاس آموزشی می باشد و آموزشگاه تعهدی در قبال تحویل فیلمهای جلسات برگزار شده به شرکت کنندگان ندارد .

ـ انصراف و استرداد مبلغ شهریه دوره

– انصراف از حضور در دوره به منزله استرداد شهریه نمی باشد و استرداد شهریه فقط در یکی از شرایط زیر و پس از مراجعه حضوری و پر کردن فرم انصراف امکانپذیر می باشد:

در صورت انصراف:

تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام هیچ مبلغی توسط آموزشگاه کسر نمی گردد.

تا یک روز قبل از شروع دوره ۹۰درصد مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

در روز شروع دوره و تا قبل از پایان ۲۰درصد ساعات دوره، ۷۰درصد مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

بعد از پایان ۲۰درصد مجموع ساعات دوره هیچ مبلغی مسترد نمی گردد.

در صورت عدم تشکیل دوره بیش از یک ماه پس از تاریخ مقرر و یا اعلام عدم تشکیل قطعی دوره از طرف آموزشگاه کل مبلغ پرداختی مسترد می گردد.

ـ گواهینامه

– شرط موفقيت در هر دوره، كسب حداقل نمره ۶۰ از ۱۰۰ می‌باشد.
– جهت صدور گواهینامه حداکثر تا دو جلسه غیبت، مجاز می باشد.
– فراگیران عزیز جهت دریافت گواهینامه می بایست پس از حصول اطمینان از نمره قبولی حداکثر تا سه ماه از اتمام دوره درخواست صدور گواهینامه دهند. بدیهی است آموزشگاه بعد از مهلت مذکور تعهدی جهت صدور گواهینامه نخواهد داشت.
– برای صدور گواهینامه مبلغ جداگانه اخذ می‌شود.
– پس ازصدور گواهینامه دوره، آموزشگاه فقط تا دو هفته آن را در بایگانی خود نگه خواهد داشت؛ در صورت عدم مراجعه دانشپذیران بعد از این مدت، آموزشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

“ارسال فرم ثبت نام به منزله قبول تمام شرایط فوق خواهد بود”

براي كسب جزئيات بيشتر می توانید:

با info@iransys.ir مکاتبه و یا با شماره تلفن ۶۶۰۶۳۷۱۸ ـ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.